Ігри Макс і Рубі

Два біленьких кролика зустрічають вас в своєму казковому світі в іграх Макс і Рубі. Максу поки тільки три роки, і він, як і всі діти його віку, неймовірно непосидючий і допитливий. Але не завжди його пригоди є нешкідливими. Виплутуватися зі складних ситуацій йому допомагає старша сестра – семирічна Рубі. Ця кролик-дівчинка дуже рассудительна і відповідальна. Вона із задоволенням працює по будинку, готує обіди і доглядає за пустотливим братиком. З цими симпатичними персонажами малюки знайомі з мультсеріалу, присвяченому кроленят і їх друзям.

Невеликі захоплюючі ігри Макс і Рубай з участю героїв мультфільму зацікавлять маленьких хлопчиків і дівчаток різними сюжетами. Побігати по лісі або пограти в спортивні ігри з Максом і його одним роботом Філом зможуть хлопчики, яким подобаються різні змагальні забави. Їм належить кататися на велосипеді, грати у футбол або хованки. Дівчаткам сподобаються ігри розмальовки і логічні задачки, які пропонують Рубі і її подружка Луїза. Прибирання будинку, приготування смачного обіду або урок співу – це ті заняття, які дуже подобаються Рубі. Допоможіть милій кролиці впоратися з усіма справами!

Грати можна не тільки одному гравцеві. Набагато цікавіше дізнаватися щось нове разом з друзями. У бешкетних забавах, в яких потрібно щось відшукати, дошкільнята непомітно запам'ятовують цифри і букви, стають уважними і усидчивыми. Хороші манери і тактовну поведінку, добре ставлення до оточуючих і допомогу слабкому в скрутну хвилину – ось чому ненав'язливо, у грі, можуть навчити хлопців ці маленькі пухнасті персонажі.

.
на початок