Ігри Макс Стіл

Багатьом хлопчикам відомо, що при переїзді на нове місце проживання не завжди гладко відбувається знайомство з місцевими хлопцями, адже далеко не кожна компанія з радістю прийме новачка. Так сталося і з героєм гри Макс Стіл, який перебрався в новий для нього місто. Але недовго він терпів неприйняття хлопців, які не бажали мати з ним справу. Несподіване набуття «турбо-здібностей» допомогло Максу в повсякденному житті. І як же вчасно з'явилися ці сили у хлопчини! Однак необхідно було навчитися управляти ними, щоб нікому з мирних жителів не заподіяти шкоди. Саме йому належить битися за безпеку не лише міста, а всієї планети і навіть всієї галактики.

І тепер Макс Стіл став на сторожі спокою людей. Його супротивники – незвичайні роботи, створені Мейлзом Дредд. З їх допомогою той мріє стати єдиновладним правителем всіх світів. Тепер перед Максом стоїть важлива мета – не допустити поневолення Землі та інших планет. Щоб впоратися з численним військом роботів, постійно з'являються з різних сторін, йому допомагають його нові можливості, вірний пістолет, швидка реакція, безстрашність і впевненість в тому, що його місія не може провалитися.

Станьте і ви на час героєм гри Макс Стіл, щоб пройти непростий шлях, який уготований юному спасителя світу. Стрімкість, гостре око, віра в себе, вміння швидко реагувати на появу супротивників, безстрашність і логічне мислення допоможуть вам у проходженні рівнів гри. Можливість використання турборежимов також стане в нагоді. Випробуйте свої сили не тільки в динамічних боях. Просторове мислення та логіку, вміння знаходити заховане допоможуть вам в іграх, що вимагають хорошої пам'яті і уважності. Пазли, розмальовки та ігри-пошуки не менш цікаві і захоплюючі, ніж ігри стрілялки і бігалки.

.
на початок