Ігри Малефисента

Чаклунка Малефисента не завжди була злою і небезпечною для людей. Колись давно, в юні роки, ця фея була прекрасною і доброю. Але зрада людини змусило її стати такою, якою всі запам'ятали її по відомій історії про Сплячу Красуню. Мультфільм про злій чаклунці, її вірному помічнику вороні, про прекрасну принцесу Аврорі, якій загрожувала біда в день виконання їй 16 років, і про щасливе завершення історії в казковому королівстві люблять діти і дорослі. І ті ігри про Малефисенте, що ми пропонуємо гравцям різних віків, також неодмінно сподобаються всім.

Чудова Малефисента буде рада, якщо ви підберете для неї новий красивий наряд. Летить темний плащ або модну блузку і чудову спідницю, царський плаття або наряд скромніше зможе вибрати для чаклунки будь-яка дівчинка, яка хоче спробувати свої сили в незвичайній ролі стиліста цієї феї. Придумати їй нову зачіску, підібрати магічні предмети, що допомагають здійснювати заклинання, зробити відповідний макіяж – завдання не з легких. Догодити чарівниці непросто. Варто потрудитися, щоб вона і її помічник ворон Диаваль оцінили ваші старання.

Любителям логічних ігор сподобаються надзвичайно заплутані головоломки, які пропонує героїня ігор Малефисента. Правильно вирішити всі її завдання, щоб викликати схвалення і не розсердити, не завжди виходить з першого разу. Треба уважно стежити за всіма підступними пастками і використовувати магію для того, щоб знайти вихід з найскладніших ситуацій. Але у вас неодмінно вийде зробити так, щоб все завершилося перемогою! Можливо, тоді зла відьма стане, нарешті, трохи добрішим.

.
на початок