Ігри Маленька Барбі

Всі дівчатка люблять красуню Барбі. Однак сьогодні ми пропонуємо вам познайомитися і подружитися з її маленькою донькою – Малятком Барбі. Турботлива мама Барбі багато чому навчила свою донечку. Вона вже вміє готувати нескладні страви, піклується про квіти в прекрасному саду, робить покупки в магазинах. Так само, як мама, дівчинка вміє доглядати за своєю зовнішністю і багато знає про останні новинки моди. І всіма цими знаннями героїня ігор Маленька Барбі готова поділитися з вами своїми новими подружками.

Вибирайте заняття, яке вам найбільше подобається, і починайте грати з Малятком Барбі! Уявіть, що сьогодні ввечері буде свято. Допоможіть їй прикрасити кімнату, спечіть смачний тортик, підберіть для неї святковий наряд. Після закінчення вечірки, як завжди, залишається багато посуду, яку треба помити, і різних речей, які неодмінно треба розставити по своїх місцях. Прибирання в кімнаті – один з етапів захоплюючої гри, що вимагає уваги і вміння точно розраховувати час, що витрачається на всю необхідну роботу. Слідуючи підказкам, уважно і швидко виконуючи завдання, ви доставите задоволення головної героїні гри і заробите призові окуляри.

Інша гра запросить вас попрацювати в красивому саду. Щоб посадити квіти, необхідно підготувати гарне місце для них, купити найкращі насіння в спеціальному магазині, полити всі рослини. Непроста робота! Але Маленька Барбі з вашою допомогою зробить все акуратно і швидко. Квітучий сад буде нагородою і вам, і мамі з ігри Барбі, яка пишається своєю працьовитою донею.

Після складної, але приємної роботи, можна відпочити або зайнятися улюбленим видом спорту. Займіться косметичними процедурами, зробіть Дитині нову зачіску і вирушайте разом з нею на прогулянку або виконайте ще завдання, яке вона запропонує.

.
на початок