Ігри Малятко Севен

Семирічні дівчинки вже досить багато знають і вміють робити багато різних речей. Ось, наприклад, ваша нова знайома з гри Маля Севен, якій нещодавно виповнилося 7 років, добре знає англійський алфавіт, добре рахує, дуже уважна і намагається запам'ятати все нове, що їй вдається дізнатися. Вона і вас запрошує в свої невеликі ігри, в яких можна закріпити навички читання, лічби, розвинути спостережливість, логічне мислення, уважність і терпіння.

Кожен день Малятко Севен присвячує якогось нового цікавого заняття. Ви зможете вибрати будь-який з них і допомогти дівчинці, наприклад, порахувати всіх птахів, дізнатися, які з тварин має найбільшу вагу, згадати порядок букв в алфавіті. Якщо ви трохи втомитеся від завдань, можна влаштувати веселу вечірку. Однак і тут Севен знайде заняття для розвитку уваги і запропонує цікаву забаву з різнокольоровими повітряними кульками. Невгамовна дівчинка і після вечірки, роблячи прибирання, може затіяти чергову розвиваючу гру, в якій дуже цікаво буде взяти участь.

Допомога батькам, друзям і навіть Санта Клаусу доставляє героїні ігор Малятку Севен справжню радість. І цією радістю вона готова поділитися зі своїми новими друзями, які оберуть ігри з нею в головній ролі. Допитлива дівчинка готова вже в свої сім років навчитися непростій роботі медичної сестри. Вона навіть намагається робити уколи пацієнтам. І в неї це непогано виходить. Спробуйте і ви свої сили в такій відповідальній справі, допомагаючи пацієнтам позбутися від недуг. В іншій грі, навпаки, сама Севен стає пацієнткою в поліклініці. І тепер ви – лікар, якому довірено відповідальна робота вилікувати, наприклад, зуби це життєрадісної дівчинки.

.
на початок