Ігри Малятко Хейзел

Маленька дівчинка Хейзел – героїня численних ігор, призначених як для самих маленьких дівчаток, так і для дівчаток старшого віку. Малюки з задоволенням спостерігають за усіма діями, витівками і іграми малятка Хейзел. Старші дівчатка стають люблячими «мамами» для цієї непосиди. Ігри з Хейзел відмінно підійдуть тим, хто хоче представити себе в ролі няні або виховательки маленької дитини.

Якщо ви думаєте, що нічого складного в справі догляду за малюками немає, то ігри з Хейзел змусять вас змінити цю трохи помилкову точку зору. Ця дворічна дівчинка покаже вам, що таке дитина, якій не встигли вчасно дати кашку, не помили у ванній, не пограли з нею або не погуляли. Капризи і плач вам будуть забезпечені. І щоб якось заспокоїти дівчинку, треба постаратися зробити в наступний раз все правильно за той час, що відведено на кожне завдання. Як же буде рада дівчинка, якщо все буде так, як вона любить! Посмішка і гарний настрій дитини варті того, щоб постаратися.

Хейзи – товариська дівчинка. У неї є приятелі і домашні улюбленці. І вам належить подбати не тільки за нею самою, але і за її друзями і пухнастими звірятками. Робота в саду, приготування обіду, походи по магазинах – теж непросте заняття. І скрізь мала складе вам чудову компанію. Вивчити нові слова, запам'ятати форму різних предметів, розфарбувати картинку, зібрати пазл – відмінне проведення часу для маленьких гравців, і для їх батьків. На прикладі малятка Хейзел легше пояснити дітям правила гарної поведінки, прищепити такі корисні навички, як акуратність і охайність. Почистити зубки перед сном, доїсти всю кашу, прибрати у своїй кімнаті маленька віртуальна дівчинка зможе з вашою допомогою. Ці ж дії легко повторити і в справжньому житті. Хороші звички Хейзи стануть хорошими звичками і всіх дітлахів.

.
на початок