Ігри Манікюр

Красиві доглянуті руки повинні бути у всіх, не залежно від віку та професії. Навчитися не тільки стежити за станом рук в будь-який час року, але і правильно робити манікюр повинна кожна дівчина. Не секрет, що навіть самі ніжні пальчики з абияк підстриженими нігтями, з недоглянутої кутикулою виглядають непривабливо. Щоб не потрапити в незручне становище, варто навчитися самим простим правилам догляду за руками, а також ногами, адже акуратний педикюр також необхідний і вашим ніжкам. Щоб робити все правильно, іноді необхідно звернутися за порадою до фахівців в області манікюру і педикюру. Ми ж пропонуємо всім юним спокусниця пройти віртуальні «курси» в іграх Манікюр, які допоможуть розібратися у всіх тонкощах простий на перший погляд, але дуже важливої науки догляду за нігтями.

Як підготувати пальчики до преображення нагідок, з яких процедур почати, в якій послідовності наносити необхідні суміші для видалення заважає кутикули і як проводити фарбування нігтьової пластинки вам детально розкажуть професіонали в наших іграх, зібраних у цьому розділі.

Уважно і точно виконуйте всі завдання. Не поспішайте, щоб не порушити послідовність обробки нігтів. Витримуйте необхідний час між нанесеннями різних шарів лаку: зміцнюючого, барвистого шару, і верхнього захисного і закріплює покриву. Тоді ваш манікюр буде радувати вас довго і не зітреться вже через кілька годин.

Барвисті ігри про Манікюр, супроводжуються приємною музикою, налаштують вас на хвилю творчості і фантазії. Самі різні кольори і відтінки лаків, неймовірне безліч оздоб, узорів та способів нанесення запропонують вам фахівці віртуальних салонів краси. Вам залишиться тільки вибирати. Змінювати форму нігтів, колір, малюнки можна нескінченно, створюючи неповторні сполучення, що радують погляд.

.
на початок