Ігри Маша і ведмідь

Неймовірна популярність серіалу про життя і пригоди маленької дівчинки Маші і її великого друга Ведмедя поширилася і на ігри з їх участю. Всі знають непосидючий характер головної героїні. Її неприборканої фантазії можна тільки позаздрити. Яких тільки витівок і нових ігор не народжується в цій чарівній голівці! І у всіх забавах обов'язково знаходиться місце й Ведмедю, та інших мешканців лісу. Нікого не залишить осторонь жвава дівчинка!

Полюбився великим і маленьким глядачам мультфільм своєю добротою, барвистістю і веселощами. Всі з нетерпінням очікують виходу на екрани нових серій, постійно переглядають ті епізоди, які вже знають напам'ять, але не припиняють знаходити в них кожен раз щось нове і забавне. Так і в ігри Маша і Ведмідь можна грати нескінченно. Тим більше, що сюжет можна вибирати кожен раз новий, в залежності від настрою і кількості гравців.

Неймовірні перетворення і заплутані лабіринти, розмальовки та пазли, лічилки і одевалки. На будь-який смак і на будь-який вік знайдеться гра, від якої не хочеться відриватися. Якщо ви шанувальник змагань, можна вибрати спортивну гру. А якщо ви трохи притомилися, наздоганяючи Машу в лісі, або беручи участь у змаганнях на влучність та спритність, можна трохи перепочити і розгадати яку-небудь дуже заплутану загадку, і тоді в кінці вас неодмінно чекатиме приз. Відповідаючи правильно на складні питання, які Ведмедик задає Маше, ви можете допомогти дівчинці відправитися в далеку подорож.

Ведмідь теж не відстає від своєї маленької подружки. І він бере участь у збиранні врожаю, доглядає за своїми бджілками, охороняє город від всюдисущого сусіда Зайця (так і від Маші, заодно). Йому теж знадобиться ваша допомога.

Ігри Маша і Ведмідь, що розвивають не тільки спритність і швидкість реакції, але і пам'ять, і увага, також представлені на нашому сайті. Вибирайте будь-яку гру, грайте з улюбленими героями мультсеріалу і веселіться разом з милою дівчинкою і її лісовими друзями!

.
на початок