Ігри Міа і Я

Незвичайна історія, яка трапилася з милою дівчинкою на ім'я Міа, показана в казково красивому мультфільмі. І ті з вас, хто вже встиг полюбити Мію і її друзів – ельфів, єдинорогів і інших чарівних персонажів, з задоволенням приймуть участь в одній з ігор Міа і Я цього розділу. Прекрасна зачарована країна Центопия потребує захисту від злої відьми, і ви зможете допомогти героям казки подолати всі перешкоди, які ця злюка влаштовує для добрих і вірних друзів.

Коли-то чарівний браслет і чудова книга допомогли маленькій Мії опинитися там, де вона хотіла побувати більше всього на світі – у казці. Тут її оточують самі вірні друзі, з якими так цікаво грати, і які завжди підтримають у скрутній ситуації. З ними не страшно відправитися в далеку подорож, пройти самим заплутаним лабіринтом і відшукати всі загублені речі. Станьте одним з друзів маленької Мії, і ви теж зможете взяти участь у всіх її пригоди в іграх Міа і Я на нашому сайті Igriz.ru.

Щоб врятувати разом з героями мультфільму чарівну країну від злої чаклунки, вам може знадобитися все ваше вміння діяти в команді, уважність, точна реакція. Намагайтеся не поспішати, продумуйте кожен свій крок, і тоді ви отримаєте багато ігрових балів за правильне виконання складних завдань.

Красиві розмальовки і ігри одевалкі для дівчаток допоможуть вам уявити чарівну країну, Мію і її єдинорога в новому світлі. Святкове вбрання не тільки для дівчинки, але і для її чотириногого друга можна підібрати з безлічі запропонованих варіантів. І нехай сьогодні Міа стане самої красивою і щасливою дівчинкою у всій казковій країні!

.
на початок