Ігри Міккі Маус

Напевно, немає жодної людини, який би не знав, хто такий Міккі Маус. Цікаво, що цей персонаж з'явився ще в далекому 1928 році і відразу ж сподобався публіці. Дивно, як пройшовши такий довгий і тернистий шлях, він як і раніше залишається одним з найпопулярніших героїв? Саме ця популярність і призвела до створення величезної кількості ігор про Міккі Мауса не лише на комп'ютерах, але і на телефонах.

Міккі - веселий і бешкетний мишеня, який завжди знаходить пригоди в самих цікавих ситуаціях. Його друзі - Мінні Маус, пес Плуто, кінь Горацій, Дональд Дак і Гуфі, з якими він постійно розбійничає. А його заклятим ворогом в перших серіях був Піт. Раніше Міккі Маус був чином антигероя, який показував, як не слід що-небудь робити, але пізніше поступово змінився і став дуже навіть позитивним і зразковим. Завжди позитивний і веселий мишеня любить бути в центрі всіх подій і пригод.

Ігри даного розділу сподобаються вам своїм неповторним сюжетом і чудовою якістю графіки. Більшість з них відносяться до жанру квестів, аркад і пригод. Граючи, ви будете розвивати свою кмітливість, логічне мислення, швидкість реакції, а наші друзі не дадуть вам нудьгувати ні хвилини і завжди знайдуть для вас розвагу до душі. Тут ви знайдете ігри як для найменших, так і для більш дорослих користувачів. Хлопчики зможуть пограти з Міккі у футбол, хокей, боулінг або поганяти на справжніх гоночних автомобілях. Для дівчаток є велика кількість ігор з Мінні, ви зможете наряджати її в різні наряди, піч разом з нею торти та багато іншого. Грайте в ігри з улюбленими персонажами, пройдіть всі рівні, і доведіть, що саме ви є чемпіоном у світі Міккі Мауса.

.
на початок