Ігри Міньйони

найвідоміший лиходій Грю, який і лиходієм став не від хорошого життя, використовує для своїх злочинних задумів незвичайних помічників – міньйонів. Маленькі жовті істоти, які просто обожнюють створив їх господаря, виконують всі його накази. Кумедні малюки з величезними очима зовсім, як люди. Вони люблять фрукти (особливо, банани), їм подобається переодягатися і змінювати зачіски, іноді вони хворіють. І допомогти їм вирішити всі їхні життєві проблеми можна у різноманітних іграх про міньйонів. Відведіть їх до самого модного стиліста, підберіть самий шикарний наряд, поміняйте їх рідний жовтий колір на будь-який інший або вилікуєте хворі зубки, і вся компанія буде вам неймовірно вдячна.

Забавні, трохи недолугі, але неймовірно працьовиті і відповідальні міньйони люблять вивчати таємні приміщення, шукати виходи з неймовірно заплутаних лабіринтів. Вони постійно щось втрачають або щось знаходять. І скрізь їм може знадобитися ваша допомога. Чим уважніше ви будете досліджувати, наприклад, усі найтемніші куточки кімнат і коридорів в будинку конкурента Грю Вектора, чим швидше знайдете всі заховані їм зменшувачі, тим швидше позбавите світ від справжнього лиходія, який задумав вкрасти Місяць з неба.

Стати самим влучним стрільцем або найшвидшим гонщиком на незвичайною трасі також можна разом з невгамовними миньонами. Заняття домашніми справами, гасіння пожеж, приготування смачного обіду, веселі вечірки – ось, скільки цікавих справ пропонують своїм шанувальникам міньйони. Прості ігри про героїв мультфільму Гидке Я дозволять вам весело провести час в компанії, зарядившись позитивом і, можливо, ще краще дізнавшись своїх улюбленців.

.
на початок