Ігри Містер Бін

Неймовірну популярність комичному містеру Біну приніс серіал про його пригоди, дурних ситуаціях і здібності героя уникати будь-яких неприємностей. Дитяча безпосередність дорослої людини, його вміння потрапляти в найбезглуздіші обставини, його витівки веселять вже не одне покоління глядачів, обожнюють комедії за участю містера Біна. Мало слів, але багато дій. Ось, чим цікавий цей персонаж. За його сміховинними витівками неможливо спостерігати без посмішки. Серіал, який підкорив глядацьку аудиторію, був «продовжений» у вигляді різноманітних мультисторий, де з'явилося безліч нових героїв, не менш пустотливих, ніж містер Бін.

Щоб не розлучати шанувальників з їх улюбленцем, розробники комп'ютерних ігор зробили все можливе, щоб урізноманітнити дозвілля всіх мисливців пожартувати і попустувати. Хочете взяти участь у витівках містера Біна в іграх з його участю? Вам представляється така можливість. Неймовірні дурниці, які тільки взбредут вам в голову, персонаж ігор буде виконувати з найсерйознішим виглядом. Головне, стежте, щоб його «витівки» не потрапили на очі оточуючим людям. Інакше доведеться придумувати, як уникнути покарання за те, що ви зробили разом з ним.

Веселощі та хороший настрій від таких ігор залишаться з вами надовго. Але, радіючи, намагайтеся не забувати про час. Швидкоплинні секунди на кожному рівні гри змусять вас міркувати з неймовірною швидкістю, винаходячи все нові і нові можливості вчинити «хуліганський» вчинок і уникнути пасток, які призведуть до того, що вас, все-таки помітять і покарають. Діяти непомітно – нелегко. Але містер Бін обов'язково що-небудь придумає!

.
на початок