Ігри Місто Героїв

Юний Хіро Хамада і його старший брат Тадаші непогано жили в місті Сан-Франсокио і займалися улюбленою справою – створенням незвичайних роботів. Але нещасний випадок, в результаті якого Тадаші загинув, позбавив молодшого братика опори, захисту і впевненості в майбутньому. Добре, що залишилися вірні друзі старшого брата, які не залишили героя мультфільму гри Місто Героїв Хіро в самоті. Та й ще один незвичайний «друг» є тепер у хлопчика. Це робот-медбрат Бэймакс, якого створив загиблий брат, і який відтепер став вірним захисником і надійним товаришем для молодшого.

Непомітно утворилася згуртована група з кількох хлопців, що володіють різними надзвичайними здібностями, які допомагають їм у житті. Багато зла зосереджено в місті, і з усіма його проявами борються герої мультфільму і численних комп'ютерних ігор Місто Героїв, зібраних у цьому розділі для гравців різного віку та вподобань. Найменшим буде цікаво пограти в п'ятнашки, скласти пазл або розфарбувати картинку із сюжетом з пригод героїв мультика. Також можна пограти в ігри, які допомагають розвивати пам'ять та увагу. Пошук букв і картинки-загадки цілком по силам починаючим користувачам комп'ютера.

Хлопцям постарше сподобаються різноманітні активні ігри. Наприклад, гонки з Бэймаксом або Го Го Томаго, яка обожнює швидкість і різні авто. Для боротьби проти драконів і зомбі відмінно підійдуть різні хімічні бомби, створені Хані Лемон, або плазмове зброю Васабі, який володіє такою зброєю віртуозно. Безліч неймовірно цікавих ігор супроводжуються гарною музикою, новітніми розробками творців ігор, яким вдалося перетворити кожну з них в захоплюючу пригоду. Вибирайте для себе заняття до душі і занурюйтеся в дивовижний світ ігор Міста Героїв!

.
на початок