Ігри Миємо посуд

Смачно поїсти обожнюють все. Але не всі з їдців люблять мити посуд. Однак давайте уявимо, що ніхто і ніколи не миє тарілки, чашки, каструлі і сковорідки. Що ж вийде? Гора брудного посуду в раковині і ні однієї чистої тарілки в шафі. І з чого ж ми в наступний раз будемо їсти ті смаколики, що нам вдасться приготувати або купити? Значить, рішення тільки одне: посуд завжди повинна бути чистою і готовою до нових обідів, вечерь, сніданків і дружнім чаюванням. А ми пропонуємо вам потренуватися і мити посуд в іграх.

Якщо в мийці лежить одна чашка з ложечкою, то з миттям можна впоратися за лічені хвилини. Навіть маленькі діти здатні самостійно вимити свою тарілку після сніданку. Ну а якщо до вас приходили гості, і після веселого обіду перед вами ціла скляна і фарфорова посудна гора, вимагає, щоб її помили, тут вже руками ми з вами будемо працювати досить довго. На допомогу в таких ситуаціях приходять сучасні посудомийні машини, спеціально призначені для роботи на кухні.

Якщо у вас ще немає такої помічниці по господарству, або ж ви ще досить малі, а машина зовсім нова, і мама не дозволяє поки самостійно включати її, вам знадобляться наші ігри Миємо посуд для дівчаток і хлопчиків, у яких можна потренуватися у справі чистоти без побоювання щось зіпсувати або розбити. Варто уважно прочитати інструкцію до посудомийній машині, правильно відміряти необхідну кількість миючого засобу, щоб процес миття посуду не перетворився на катастрофу з надлишком мильної піни на кухні, вже вимагає серйозної прибирання.

Вибирайте гру і приступайте до захоплюючого процесу миття посуду. Не вірите, що мити посуд цікаво? Тоді спробуйте, наприклад, впоратися з цією горою брудних тарілок за той короткий час, що відводиться в ігри для дівчаток. Не кожний з першого разу зможе вкластися в термін. І тоді доведеться все перемивати спочатку.

.
на початок