Ігри мода

Поняття мода з'явилася давним-давно. Ще в давні часи люди стежили за своїм зовнішнім виглядом, зачіскою, макіяжем і одягом. Сьогодні поняття "мода" відноситься не тільки до одягу, але і до всього, що нас оточує. Однак не всі стежать за новинками моди, а дарма, адже вона є невід'ємною частиною сучасності і кожної людини. У цьому розділі ви знайдете неймовірну кількість різних ігор про моду для дівчаток, так як саме дівчатка найбільш пильно стежать за своєю зовнішністю, хлопчики ж більше стежать за модою в області техніки, мобільних телефонів і комп'ютерів.

Граючи в ігри про моду, ви зможете відчути себе справжнім модельєром. Експериментуйте з нарядом своєї моделі і зробіть з неї справжню суперзірку. Вибираючи з величезної кількості блузок, спідниць, суконь, туфель, створіть неповторний стиль своєї манекенниці. Крім вибору нарядів у вас також є можливість робити зачіски, манікюр, наносити макіяж, фарбувати волосся.

Ігри про моду відносяться до категорії симуляторів, тому, граючи в них, ви навчитеся правильно підбирати одяг для навчання, роботи і відпочинку, дізнаєтеся про те, які кольори можуть добре поєднуватися, побачите, як правильно наносити макіяж, і який макіяж варто наносити в певній ситуації. Також навчитеся робити величезну кількість різних зачісок і дізнаєтеся, що таке дрес-код і імідж, і чому вони так важливі в житті кожної сучасної людини. Слідкуйте за новинками в світі моди і залишайтеся завжди в курсі всіх подій. Станьте самою стильною та диктуйте свої правила в світі моди.

.
на початок