Ігри Монстри на Канікулах

Гостинний замок графа Дракули відчинив свої двері для гостей. Сьогодні день народження улюбленої донечки господаря прекрасною Мэйвис. Тому в будинку відомого вампіра така метушня з самого ранку. Тут чекають обраних гостей. Тільки самі жахливі монстри мультфільмів та ігор Монстри на Канікулах можуть удостоїтися честі опинитися на чудовому святі юної вампірши, який влаштовує люблячий татусь. Сімейство Перевертнів, Людина Невидимка, Мумія, Франкенштейн запрошені на торжество і вже прибувають...

теж Хочете опинитися в числі гостей на такому грандіозному містичному балу? Уявіть, що немає нічого неможливого, і ви – гість Дракули і Мэйвис. Як же це стало можливим? Все просто! Ті ігри Монстри на Канікулах, що зібрані для вас на цій сторінці, покликані трішечки «порушити» прийняті в середовищі монстрів традиції. І будь-який гравець зможе опинитися в числі запрошених (або ж пробратися в замок потайки, як це вийшло у юного Джонатана).

Вибирайте заняття по душі і грайте в різні ігри з монстрами, які прибули на канікули в Трансільванію. Вони будуть ховати від вас різні предмети, числа і букви, плутати всім зрозумілі речі, розсипати картинки на найдрібніші частини і стежити за тим, як ви намагаєтеся повернути порядок в таємничих кімнатах величезного будинку.

Не бійтеся тих завдань, що придумані для вас. Зберіть в кулак свою хоробрість, залучіть на допомогу кмітливість, уважно озирніться, і ви зрозумієте, що страшні монстри просто веселяться, зібравшись в одному місці на свято. Допоможіть юним закоханим Мэйвис і Джонатану зустрітися і уникнути небезпечних пасток, влаштованих папою Дракулою. Можливо, ваша наполегливість, кмітливість, швидкість реакції допоможуть їм вирішити всі проблеми і умовити татуся не проганяти хлопця з замку, а дозволити йому теж повеселитися на балу.

.
на початок