Ігри Монстри Проти Прибульців

Непередбачений випадок став поворотним у долі Сюзен Мерфі. В день весілля їй «пощастило» опинитися в тому місці і в той час, коли на нашу планету впав незвичайний метеорит. Те, що сталося потім, стало, по початку, кошмаром. Сюзен зросла до неймовірних розмірів – так позначилася дія на неї загадкового речовини, яке було всередині небесного гостя. І ось тепер вона вже – самий справжній монстр. І місце – закрита лабораторія, де вчені вивчають подібні незвичайні явища. Саме з цього часу героїня відомого мультфільму та ігри Монстри Проти Прибульців знайшла нових друзів і зрозуміла, що від неї і її приятелів залежить доля всіх жителів Землі.

Всі, кому подобається мультфільм про пригоди монстрів (величезного Насекомозавра, ненажерливого Боба, дивнуватого Відсутньої Ланки, розумного доктора Таргана) припадуть до душі гри Монстри Проти Прибульців, які присвячені цим дивовижним створінням. Долі у всіх незвичайних героїв мультфільму неоднакові. З різних причин вони стали такими, які вони тепер. Але раз вже вони зібралися в один загін, їх місія – охорона людства – повинна бути виконана! Різноманітні ситуації, в яких опиняються Сюзен і її компанія, стали основою для бродилок, квести, аркади, розмальовок, пазлів, бегалок, стрілялок, гонок. Будь-який гравець зможе знайти в цьому розділі, присвяченому непростий «роботі» монстрів – боротьбі з кровожерними прибульцями, саме ту гру, що захопить, і змусить забути про все.

Допоможіть добрим монстрам врятувати людей. Відобразіть всі атаки Галактазара і його армії. І тоді всі жителі Землі будуть вдячні не тільки цілком симпатичним і доброзичливим монстрам, але і вам.

.
на початок