Ігри Мортал Комбат

Бажаєте поринути у справжню легенду відеоігор — гру, інтерес до якої не слабшає ось вже третє десятиліття? Тоді спеціально для вас — файтинг серії ігор Мортал Комбат! Тільки, перш ніж приступити до гри, ви повинні знати: Мортал Комбат – це жорстока, кривава бійня! Тут немає місця жалю, тут не виживе слабкий, тут не прийнято просити пощади, полеглих тут просто добивають – жорстоко і немилосердно!

Перед вами постане вигадана всесвіт, створена Старшими Богами. У ній існують шість сфер, у кожної з яких своє життя і свої закони. Жителям сфер доводиться нелегко. Для того щоб вижити – потрібно битися, і обов'язково вийти переможцем із смертельного турніру!

Імператор Онага – володар, який завоював майже всі реалії, на початку гри вважається абсолютним переможцем. Після загибелі Онага, влада переходить до Шао Кану, його радника. Але виявилося, що у Шао Кана недостатньо сил і авторитету, щоб тримати в порядку таку величезну імперію. Це і породжує жорстокі сутички.

З самого початку свого створення, гра Мортал Комбат не раз піддавалася критиці за надто відверті сцени насильства: обезголовити ворога, патрання і розчленування. Вона стала першою грою, якій був привласнений статус 18+. І навіть один з її творців Ед Бун погодився з цим статусом. Більше того, він сказав, що повністю згоден з тими, хто проти таких ігор і ні в якому разі не дозволив би грати в неї свій 10 річній дитині. Деякі з країн вносили заборона на цю гру, інші звинувачували її у провокації насильства. Але, не дивлячись ні на що, гра Смертельна битва продовжує залишатися дуже популярною. Продовжують виходити в світ нові версії гри, з її мотивами знімаються художні фільми. І чому б людям зі здоровою психікою не розважитися, сидячи за екраном монітора? Головне, щоб чітко дотримувалася грань між реальним життям і віртуальними діями на екрані.

.
на початок