Ігри Новий рік

Улюблене зимове свято малюків і дорослих – звичайно, Новий Рік. Всі з нетерпінням чекають його приходу, готують подарунки для друзів, придумують карнавальні костюми і маски, складають святкове меню. Але як швидко це свято проходить. І ось вже від передноворічної метушні і святкової атмосфери залишилися лише спогади. Але казка може залишитися з вами на цілий рік. Віртуальні ігри про Новий рік, присвячені підготовці до цього свята, нагадають ті веселі дні, коли навколо було безліч чудес: новорічна ялинка, свічки, хлопавки, феєрверки, подарунки в красивих коробочках, смачні тістечка і тортики, забавні костюми і веселі розіграші.

В будь-який час року наш сайт gog.com.ua дозволить вам знову влаштувати зимові ігри в сніжки, гонки на оленячих упряжках, будівництво крижаної фортеці. Ви зможете обрати в лісі найкрасивішу ялинку і святково прикрасити її. Незвичайні прикраси знадобляться і для кімнати, в якій зберуться гості для зустрічі з Дідом Морозом і Снігуронькою. Хто придумає самий незвичайний карнавальний костюм? Чия ялинка буде сяючою? Які страви будуть найсмачнішими і святковими? Варто немало потрудитися, щоб Новий Рік запам'ятався надовго!

Деякі ігри про Новий рік пропонують допомогти Дідові Морозу підготувати подарунки для дітей з усього світу. В інших іграх вам належить не менш складна робота по доставці подарунків по адресам. Ви зможете стати на час справжнім чарівником і допомогти Дідусеві вибратися з складного лабіринту, в який він потрапив, і неодмінно зібрати всі випадково втрачені подарунки. Ніхто з дітлахів не повинен залишитися без подарунка!

Пазли, пригоди, гонки, розмальовки, завдання на увагу та швидкість реакції і ще багато і багато гри новорічної тематики порадують вас в будь-який час року.

.
на початок