Ігри Овечки

Неймовірно цікаві, забавні пригоди баранчика Шона та інших овечок нікого не залишають байдужими. І малеча, і дорослі з задоволенням стежать за витівками кучерявого пустунів на екранах. І не раз багатьом хотілося ось так само повеселитися разом з цією компанією. Взяти участь у незвичайному футбольному матчі, де замість м'яча – качан капусти, попустувати на галявині або на фермі, поки відсутній господар, відвідати салон краси для овець і зробити модну зачіску можна тепер, вибравши гру з овечками на нашому сайті gog.com.ua.

Баранчик Шон і його приятелі неодмінно знайдуть таку розвагу, що змусить вас забути всі печалі і неприємності. Веселі баранці, які постійно потрапляють в безглузді ситуації, потребують допомоги. І ви просто зобов'язані допомогти їм повернутися додому вчасно і без втрат. Гра відразу за трьох овечок – ось завдання, яке вимагає вміння міркувати, передбачати прийдешні події, точно розраховувати свої сили і, звичайно ж, стежити за часом, відведеним на проходження рівня. А таких рівнів, постійно ускладнюються, потрібно пройти кілька. Але ви неодмінно впораєтеся! Не можна ж залишити бідних тварин ночувати посеред незнайомого міста, безлюдного степу або у відкритому космосі. Обов'язково треба знайти дорогу додому, подолавши всі перешкоди, що виникають на шляху. Заплутані лабіринти вулиць пройти можна одному або порадившись з друзями.

Зустрітися з неймовірними вівцями-зомбі теж доведеться в деяких іграх про овечок. Цим злісним створінням добрі, лагідні овечки зможуть протистояти тільки з вашою допомогою. Боротьба чекає непроста. Чим далі ви просуваєтеся по ігровому просторі, тим складніше перемогти. Але і тим цінніша перемога. Тільки спільні зусилля всіх овечок, командиром яких ви станете на сьогоднішній вечір, зможуть привести всю компанію до перемоги.

.
на початок