Ігри Папа Луї

Хочете скористатися унікальною можливістю та спробувати себе в ролі господаря одного з наиуспешнейших закладів? Папа Луї надасть вам таку можливість. Адже він солідний підприємець і власник численних торгових точок: кондитерській, піцерії, бургерній, лотків з хот-догами і ще безлічі різних ресторанчиків. Папа Луї не тільки прагне до отримання найбільшого прибутку, він також ревно стежить за іміджем своїх закладів. Тому вам доведеться сильно постаратися в іграх Папа Луї, щоб жоден відвідувач не пішов із закладу нашого героя в поганому настрої.

Будьте готові до того, що Папа Луї трошки схитрує, щоб заманити вас на свою кухню. І у вас не залишиться іншого вибору, як тільки підкорятися його вимогам і довести, що ви теж на щось придатні і цілком можете впоратися з будь-яким завданням.

Ви думаєте, що будете грати? Нічого подібного! Ви будете вчитися готувати різноманітні і дуже смачні страви! Не переживайте, до кожного замовлення ви отримаєте докладні інструкції. Головне, точно їх виконувати і обов'язково враховувати всі побажання клієнтів. Всі замовлення записуються в спеціальному листку, з яким ви повинні постійно звірятися в процесі приготування. Коли страва буде готове, почнеться найстрашніше - клієнт на ваших очах буде пробувати його! Після цього він виставить оцінку. А на підставі її Тато Луї вирішить: дати вам ще шанс або вигнати зі своєї кухні негайно.

У будь-якому випадку ви будете у виграші. По-перше, тому що цікаво проведете час у грі. А по-друге, ви дізнаєтеся безліч секретів приготування смачних страв від Папи Луї.

.
на початок