Ігри Паровозики з Чаггінгтона

Веселі різнокольорові паровозики з невеликого містечка представляють цікаві ігри Паровозики з Чаггінгтона для самих маленьких. Усім малюкам, хто знайомий з ними по мультсеріалу, а також тим, хто ще не встиг з ними подружитися і подивитися цікаві серії про життя і пригоди мешканців депо, припадуть до душі ті різноманітні забави, в які можна грати одному, разом з друзями чи батьками. Найсильніший паровозик Брюстер, найшвидший Вілсон, сама смішлива дівчинка-паровозик Коко і їх приятелі і товариші по службі живуть і працюють в Чаггингтоне. Щодня, розвозячи пасажирів чи важливі вантажі, наші друзі дізнаються багато цікавого. Різні захоплюючі історії чекають і їх, і вас, якщо ви теж підете сьогодні разом з одним з паровозиків в шлях по сталевих рейках назустріч пригодам.

Вибирайте, з ким ви почнете грати, і допоможіть своєму паровозику подолати всі перешкоди, які можуть зустрітися йому на шляху в іграх Паровозики з Чаггінгтона. Вчасно прибути на потрібну станцію і не збитися з графіка – це дуже важливо! І вам доведеться дуже постаратися, щоб паровозик не потрапив в аварію.

Дуже цікаві ігри для самих маленьких дітлахів, які починають знайомство і з комп'ютером, і з різними за сюжетом іграми. Вони зможуть розфарбувати паровозики, щоб вони стали ще красивішими, або помити їх на спеціальній станції, яку самі побудують з різних частин конструктора Лего. Якщо дитина вже знає цифри, то гра на уважність обов'язково припаде йому до душі. Щоб знайти всі цифри, заховані серед паровозиків, знадобляться посидючість, уважність, терпіння. Не менш корисні ігри на зміцнення пам'яті та розвиток логічного мислення, які пропонують гравцям веселі мультяшні паровозики.

.
на початок