Ігри Пасьянси

- Відмінний вибір для всіх, хто хоче трохи відпочити від рутинної роботи, – розкласти простенький пасьянс. Приємна музика, красиве оформлення, нескладні правила цих «тихих» ігор вельми привабливі. Правила, зрозумілі гравцям будь-якого віку, можуть відкрити для любителів карткових ігор, пасьянсів цілий світ, який так цікаво зануритися. Всім відомо, що найкращий відпочинок для втомленого мозку – зміна виду діяльності. І ось, якщо вам вже важко зосередитися на тій роботі, яку доручив начальник, або ж є вільна хвилинка в обідню перерву, варто подумати про те, щоб вибрати один з численних видів пасьянсу і почати грати.

«Косинка», «Павук» – мабуть, найвідоміші види цієї гри для особливо наполегливих і уважних. Але, якщо ви заглянете на сторінку, присвячену ігор пасьянси, якими захоплювалися свого часу королі і фельдмаршалом, прекрасні дами й галантні кавалери, ви неодмінно знайдете для себе щось нове та цікаве. Правила для кожного пасьянсу різні. Десь удача буде залежати лише від того розкладу, що пропонує комп'ютер, але в інших вам доведеться чимало потрудитися, щоб проаналізувати численні можливі комбінації, що ведуть до успіху.

Не тільки дорослі можуть дозволити собі відпочинок за розкладанням карт. Юним гравцям теж буде цікаво перевірити свою кмітливість, граючи в поодинці або з друзями в різні види пасьянсів іграх на двох. Симпатичні картинки із зображенням улюблених героїв казок і мультиків на звороті карток зроблять гру ще цікавішою і привабливішою для молодих геймерів. А всілякі спецефекти і приємні бонуси лише ще більше стимулюють проявляти кмітливість і логіку.

.
на початок