Ігри Пегаси

Овіяні легендами, літаючі коні – пегаси – проносяться на своїх сильних крилах по небу, викликаючи захоплення і здивування. Ці міфічні істоти завжди привертали сильних і відважних. З ними навіть давньогрецькі боги готові були вирушити в далекі краї, назустріч пригодам. А чому б вам не стати хорошим другом маленької конячки з крилами в іграх про пегасах? Щоб втілити мрію в реальність, вибирайте будь-яку гру з тих, що присвячені саме пегасам, і поринайте в дивовижні пригоди разом з ними.

Ці невтомні тварини навчать вас не боятися висоти. Разом з ними так чудово літати над чудовими полями і озерами, огинати перешкоди, що зустрічаються і збирати зірки! А по поверненні додому, не забудьте гарненько позалицятися за вашим новим другом: почистіть йому шерсть, розчешіть гриву, нагодуйте, запросіть на прогулянку. Набравшись більше досвіду, ви зможете доглядати відразу за кількома пегасами. І у вас неодмінно вийде виконати всі завдання гри про пегасах за певний час. Адже тільки в цьому випадку, всі ваші підопічні будуть завжди перебувати в гарному настрої і придумають ще багато цікавих забав.

іграх одевалка вам вдасться перетворити будь крилатого друга до невпізнання. Підберіть для пегасика красивий відтінок шерсті, змінити колір і розмір крил, додайте трохи прикрас. Головне, щоб всі ваші задумки сподобалися конячці. Тоді вона веселим іржанням дасть вам зрозуміти, що новий образ – це, що треба!

Веселі пегаси люблять не тільки вбиратися і весело літати, їм по душі логічні загадки, завдання різної складності, що вимагають уважності та терпіння. Допоможіть своєму пегасу вирішити всі проблеми, і ваш невтомний друг знову запросить вас на незабутній політ.

.
на початок