Ігри Перехрестя в Джунглях

У цих незвичайних джунглях живуть дуже симпатичні звірятка. Всі вони відрізняються від звичайний жителів лісів і полів тим, що замість лапок у них – справжні колеса. Ось такі симпатичні різнокольорові машинки їздять по стежках, прокладених між дерев, виїжджають на берег швидкої річки або невеликого потічка. І всі вони відмінно знають всі правила безпечного руху. Саме тому тут не буває аварій. Хочете і ви взяти участь в тих численних забавах, що пропонують персонажі відомого мультсеріалу? Тоді швидше знайомтеся з ними і починайте грати в ігри Перехрестя в Джунглях!

Про всіх дорожніх знаків та розмітки, яку наносять на всіх вулицях міст, вам із задоволенням розповість милий кролик Банго. Його розповіді будуть корисні всім малюкам, які навчаться розрізняти дорожні знаки і зможуть ходити по міських вулицях спокійно, не боячись потрапити у дорожню пригоду. Разом з веселим рожевим автомобільчиком-поросям Зутером хлопці зможуть швидко доставити по адресах листи і посилки. А великий і сильний вантажівка-слон Элливан попросить допомогти йому розвезти найрізноманітніші вантажі в магазини.

Карти, світлофори та підказки персонажів допоможуть малятам-дошкільникам вивчити всі правила вуличного руху, які треба обов'язково дотримуватися будь-якій людині, коли він стає водієм або пішоходом. Такі розвиваючі ігри уроки відмінно допомагають запам'ятати всі необхідні відомості і, одночасно, розважитися. Добрий зелений крокодил і балакучий папуга теж приєднаються до веселої компанії, щоб взяти участь в гонках на лапках-колесах по звивистих лісових доріжках. Вибирайте героя, з яким поїдете сьогодні досліджувати джунглі, і уважно стежте за дорогою.

.
на початок