Ігри Піца

Всім любителям цієї страви обов'язково сподобаються ігри про піцу з цього розділу. Ми постаралися зібрати всі найцікавіші, найсмачніші, найпопулярніші і самі незвичайні рецепти цього італійського «пирога», що підкорив весь світ. І тепер кожен бажаючий у вільний час зможе присвятити себе вивченню таємниць приготування найтоншого тіста, складання найвишуканіших начинок ароматною піци. Будь рецепт буде зрозумілий навіть самому починаючому кулінару, і ні для кого не складе труднощів повторити отримані на віртуальних кухнях навички у себе вдома, на радість родині та друзям.

Дивовижне і смачне винахід, яке увібрало в себе безліч інгредієнтів, порадує будь-якого ласунку. Хочете приготувати піцу з шинкою, помідорами, сиром і оливками? Всі продукти – свіжі, соковиті, красиві – до ваших послуг. Любите піцу з морепродуктів? Тоді вам підійде інший набір – креветки, анчоуси, до яких можна додати різні (щойно з грядки або мариновані) овочі. Фантазії кухарів немає меж!

Придумати власний незвичайний рецепт і стати відомим виробником піци, відкрити свій ресторанчик і обслуговувати клієнтів – теж ігри, які доступні всім, хто цікавиться не тільки їжею, але і основами бізнесу. Клієнти будуть приходити до вас і замовляти піци різних розмірів і з самими несподіваними начинками. Від того, як швидко і точно ви обслужите всіх, буде залежати денна виручка. А це – можливість розвивати свій ресторанчик: купувати більше продуктів, набувати новітні печі, кухонні прилади, наймати більше персоналу. У цих іграх про піцу тільки від вас буде залежати процвітання бізнесу. І всі навички, отримані в цікавій грі Готуємо їжу, обов'язково стануть в нагоді і в реальному житті, якщо ви виберете для себе роботу, пов'язану з кулінарією або обслуговуванням.

.
на початок