Ігри Підірви це

Зазвичай кажуть, що ламати – не будувати, і мається на увазі, що побудувати що-небудь важче, чим поламати. Може це і так, але не в іграх Підірви це! І перед вами стоїть завдання спростувати це твердження. Щоб вийти переможцем з цих ігор – доведеться потрудитися, щоб поламати, а точніше підірвати! На цей раз вам належить подорож по різних лабіринтах, але не бійтеся, вам не набридне це заняття, адже кожен лабіринт унікальна і має свої таємниці та загадки. Ви будете пробиратися крізь виникають перешкоди, руйнуючи все на своєму шляху. У вас буде безліч можливостей, що дозволяють підсилити дію своєї зброї. А ще вам доведеться повправлятися в установленні капканів і пасток, які будуть перешкоджати вашому суперникові в його намаганнях першим прийти до перемоги.

Ігри Підірви це чудові тим, що вашому другу не доведеться нудьгувати, дивлячись, як ви б'єте віртуального ворога на екрані монітора. Ви можете грати удвох, змагаючись один з одним! Ну, а якщо товариша поруч не виявиться, можна битися з комп'ютерними персонажами і перевірити, хто з вас більш вправний руйнівник – ви або розумна машина.

Перш ніж приступити до гри, зверніть увагу на те, що в ній є можливість зміни налаштувань. За допомогою цієї функції можна не тільки змінити рівень складності або вибрати кількість супротивників, з якими ви будете боротися, але і вибрати бажану карту. Створіть свій матч і вперед, трощити всі перешкоди і знищити всіх ворогів на своєму шляху!

.
на початок