Ігри Підказки Бульки

Цікаві ігри можуть бути не тільки розважальними, але такими, в яких грають малюки вчаться чомусь новому і корисному. Такі ігри Підказки Бульки з милим блакитним песиком Булькой і його другом – хлопчиком Стівом. Мультсеріал про підказки Бульки користується популярністю у маленьких чомучок та їх батьків. Кожна серія вчить дітей думати, зіставляти різні, вже відомі, відомості і робити висновки з побаченого і почутого. Щоб правильно відповісти на задачку, задану Булькой, Стіву і хлопцям часто необхідні підказки не тільки цуценя, але й інших персонажів. Поштовий Ящик, який надсилав листи з загадками, Відерце і Лопатка, що грають у дворі, Місіс Перець і її чоловік Містер Сіль із задоволенням беруть участь у всіх невеликих розслідуваннях і допомагають вирішити завдання, даючи різні поради. Ще один персонаж – рожева собачка Маркіза, яка теж дуже любить грати.

Всі ці маленькі друзі запрошують вас познайомитися з іграми Підказки Бульки, в яких треба проявити інтуїцію, логіку, щоб здогадатися, про яку штучці думає песик Булька. Тут кожен з персонажів може виявитися дуже корисним, пропонуючи різні підказки. Будильник Тік-Так допоможе не забувати про час, відведений на рішення тієї чи іншої загадки. Прислухайтеся до допомоги намальованих друзів, і тоді задачки не здадуться дуже складними. Головне, не поспішати і бути дуже уважним.

Якщо ви з успіхом вирішили всі загадки Бульки, можна трохи перепочити разом з ним, Стівом і іншими персонажами в таких іграх, де не треба буде відповідати на питання. Різні розмальовки, пазли і навіть ігри одевалкі для дівчаток допоможуть весело скоротати час. Пошуки предметів або знайомство з новими англійськими словами – теж відмінні гри з Булькой і його командою.

.
на початок