Ігри Пінгвіни Мадагаскару

Зоопарк Нью-Йорка просторий, доглянутий, чистий, цілком придатний для проживання диких тварин, не влаштовує четвірку пінгвінів відомих своєю волелюбною вдачею. Мультфільм ігри Пінгвіни Мадагаскару про пригоди мешканців клітин, розташованих в середині величезного міста, подобається багатьом. Лев, жираф, бегемотиха, зебра і інші персонажі історії стали улюбленцями мільйонів глядачів. А вже кумедні пінгвіни так підкорили серця і маленьких, і дорослих, що про них знімають окремі серії. Їх пригоди захоплюючі і неймовірно кумедні.

Шкіпер, сплотивший навколо себе невеликий загін, його вірний помічник – геній Ковальський, Ріко, відмінно розбирається в підривній справі, і Рядовий мріють тільки про одне – як би скоріше втекти з клітки і опинитися там, куди кличе їх голос природи. Але не всі і не завжди у пінгвінів виходить так, як вони задумують. Доля заносить їх далеко від Америки, але і далеко від Антарктиди – батьківщини всіх пінгвінів.

Безліч простих і складних завдань стоїть перед пернатими героями. І всі їх треба вирішити, аби виплутатися з чергового ускладнення. Допомогти своїм улюбленим пташкам подолати всі перешкоди може будь-хто, хто обере одну з ігор Пінгвіни Мадагаскару з участю компанії Шкіпера. Складні квести, заплутані бродилки, стрімкі гонки, красиві картинки і пазли розкривають всі таємниці пригод пінгвінів. І жодне з їхніх пригод не залишиться в стороні від уваги гравців.

Стрибки з парашутом, гонки на джипах, порятунок втечею від злих сніговиків, збереження смачних горішків від любителів поласувати даром, усунення численних перешкод, навіть математичні завдання – все це можна знайти в іграх, в яких крім пінгвінів беруть участь і їх друзі по зоопарку і прекрасного острова Мадагаскар.

.
на початок