Ігри поцілунки

Як маленька дитина може виразити без слів свою любов милою матусі? Звичайно ж, обіймами і поцілунками. Подяку підрослих дітей татам і мамам теж часто обходиться без слів. Досить поцілунку в щічку, щоб щастя, яке взаємно дарують один одному батьки та їх діти, надовго оселилося в будинку. Дружні поцілунки між подружками при зустрічі і розставання – вираз симпатії та довіри. І немає нічого прекраснішого щирого поцілунку друзів, що зустрілися після довгої розлуки. Саме ігор про поцілунки і поцілунки і присвячений цей розділ нашого сайту gog.com.ua.

А от поцілунки між закоханими хлопцем і дівчиною – це вже щось інше. Пробудження першої любові, прагнення зустрічатися з обожнюваним людиною як можна частіше, ніжні дотики, легкі поцілунки. Як багато дівчат мріють про велике і світле почуття! Вони вірять у те, що їх Прекрасний Принц буде саме таким, яким є в мріях. Та й хлопчики, потай від товаришів, не проти помріяти про зустрічі з симпатичною дівчинкою з паралельного класу.

І для таких випадків цілком підійдуть прості симпатичні ігри, присвячені» поцілунків. У них різні закохані дарують один одному ніжні поцілунки, намагаючись робити це якомога непомітніше для оточуючих. Таємниця двох юних сердець не повинна бути відома всьому світу. Їм ні до чого сторонні, коли вони хочуть дарувати один одному ніжні поцілунки любові. І тому треба знайти ті миті, коли поруч нікого немає. Зустрічі закоханих можуть відбуватися в самих різних і несподіваних місцях. У тінистому саду і на пляжі, в спортзалі і на шкільному уроці, в бібліотеці і навіть під водою – скрізь можна зустріти цілуються. І ваше завдання, як гравця, стати їм вірним товаришем і вчасно попереджати про появу «зайвих» очей.

Знаменитості, герої фільмів і мультфільмів, звичайні молоді люди – все це герої наших ігор про поцілунки.

.
на початок