Ігри Погане морозиво

Вас чекає приголомшлива новина. Виявляється, морозиво може бути не тільки дивовижно смачним – воно може бути поганим! Ви зможете переконатися в цьому особисто, погравши в безкоштовні онлайн ігри «Погане морозиво» з серії Bad Ice-Cream. В іграх цієї серії вам належить не тільки битися з супротивником, але і проявити неабияку швидкість реакції і логіку. Безсумнівним достоїнством цих ігор є той факт, що ви зможете грати не тільки один на один з комп'ютером, а зможете запросити пограти одного, що додасть грі ще більшого азарту і веселощів.

Весь сюжет гри Погане морозиво зав'язаний на те, що простому морозива дуже хочеться мати фруктовий смак. Але його творці не вважали за потрібне урізноманітнити його смакові якості. Ось і доводиться відважному морозиву самому добувати для себе фрукти. І найприкріше те, що намагається воно не для себе, а для вас - для тих, хто захоче її з'їсти. А ще вам потрібно бути готовими до того, що банани, ківі, полуниця або кавові зерна раптом самі вирішать від вас втекти. Нічого не поробиш – кому спаде на думку добровільно стати десертом?

Ось тому вам доведеться допомагати сміливому солодкого рожку збирати фрукти. Ви зустрінете чимало противників страшних і підступних любителів солоденького ласощі. Вони вміють робити різні неймовірні речі і будуть ставати все сильнішим від рівня до рівня. Але добре, що у морозива теж є унікальні здібності - воно вміє будувати з крижаних блоків стіни-перешкоди, а також вміє і ламати їх при необхідності.

Всі дії гри відбуваються на холодному крижаному півночі. Але ви не бійтеся замерзнути, з таким другом, як наш герой Погане морозиво, замерзнути неможливо, як, втім, і занудьгувати.

.
на початок