Ігри Покемони

Маленькі кишенькові монстри відомі всім під ім'ям покемонів. Ці незвичайні істоти володіють безліччю самих різних здібностей. Вони спритні, швидкі, сміливі. Вони володіють магією, володіють різним зброєю, відмінно б'ються один з одним, але, при цьому, ніколи не вбивають собі подібних. Напевно, саме тому їх люблять всі.

Покемони вміють розвивати свої здібності під керівництвом свого тренера – людини, що зловив їх і навчального боротися на різних аренах численних чемпіонатів. А такі змагання влаштовуються по всій країні. У кожному місті є свій клуб тренерів та їх покемонів, які з задоволенням приймають у себе гостей, щоб виявити найспритнішого.

Любителі не тільки комп'ютерних, але і настільних ігор з захопленням розробляють всілякі тактики битв, допомагають своїм вихованцям максимально проявити всі їхні вміння. Перемагає найсильніший. Ігри про покемонів, які зібрані на нашому сайті, припадуть до душі і любителям єдиноборств між різними видами покемонів, і тим, хто хоче розвинути в собі такі якості, як швидкість реакції, пам'ять, логічне мислення.

Можна вибрати улюбленого персонажа і почати боротися за перемогу в чемпіонаті. А можна потренуватися в швидкості і, долаючи перешкоди, мчати разом з Эшем на мотоциклі, велосипеді або навіть вантажівці, щоб не запізнитися на головні змагання дня. І неодмінно треба допомогти малюкові Пікачу вибратися з заплутаного лісового лабіринту і повернутися до його друга Ешу.

Іноді доводиться битися з ворожими монстрами, створеними конкурентами. Підступи ворогів, завжди спрямовані на те, щоб перешкодити справедливого ходу змагань і змусити здатися відважних маленьких героїв. Тому завжди треба бути уважним та намагатися допомогти своєму улюбленцю здобути чергову перемогу над суперниками. Тільки діючи продумано можна добитися хорошого результату та провести час весело і цікаво в компанії симпатичних покемонів.

.
на початок