Ігри Поллі Покет

Поллі Покет живе в симпатичному містечку ПоллиВилле. Ця весела дівчинка з шикарними волоссям і величезними блакитними очима не може поскаржитися на те, що у неї немає друзів. Навпаки! Все в містечку люблять її, з задоволенням приходять до неї в гості і відвідують концерти, в яких Поллі виступає в ролі солістки. Шкільні приятелі вважають дівчину неймовірно спортивної. Вона постійно бере участь у різних змаганнях. А тепер і ви теж зможете проявити себе з кращої спортивної боку, почавши грати в одну з ігор Поллі Покет, пропонованих на цій сторінці.

Віртуозно водити автомобіль або мчати по крутим дорогам на велосипеді і мотоциклі, підкорювати нерівності доріг на скейті чи роликах, навіть зробити справжній стрибок з парашутом – для Поллі немає нічого неможливого! Але, оскільки вона все-таки симпатична дівчинка, то їй дуже подобаються всякі нові вбрання. І їй можуть знадобитися ваші дружні поради при виборі відповідного костюма для прогулянки, ігри на свіжому повітрі, для походу по магазинах або ж для шкільної вечірки. Підбір необхідних аксесуарів, стильної зачіски і кращого макіяжу – теж робота непроста і вимагає смаку. Але ви, звичайно ж, впораєтеся з усіма проблемами, які можуть виникнути.

Крім цього, вам належить познайомитися і з маленькими вихованцями Поллі – кішечкою і папугою. Ви зможете допомогти дівчинці у догляді за ними. А можна разом з нею підготуватися до веселій вечірці: спекти смачний тортик, прикрасити кімнату, вивчити новий запальний танець. Після свята доведеться гарненько прибрати в будинку. Але вдвох з Поллі робити це буде дуже захоплююче. Безліч різних ігор знає Поллі Покет. І вона не дасть вам нудьгувати ні хвилини!

.
на початок