Ігри Поні: Дружба це чудо

Маленькі працьовиті поні – улюбленці всіх дітей на світі. Вони люблять кататися у візку або верхи на симпатичних кониках з добрими очима і завзятими челочками. Спілкування з поні стає святом для малюків. Не менше задоволення вам доставлять і наші невеликі ігри Поні: Дружба це чудо з намальованими поні. Герої мультиків Мій маленький поні (MyLittle Pony) запрошують у свою дружну компанію нових друзів і пропонують вибрати цікаве заняття в годину дозвілля.

найвідоміші з казкових поні – звичайно ж, коники з чарівної країни Эквестрии. Іскорка, Веселка Деш, Пінкі Пай та інші поні люблять гратися і придумувати нові забави. Вони можуть влаштувати незвичайне змагання на швидкість. Скакати по прекрасному лузі або навіть літати по небу чарівні поні можуть з легкістю. І від вас залежить, хто переможе на цей раз.

Зібрати великий урожай яблук в міському саду і приготувати з них смачний пиріг – це вже інші ігри Мій маленький поні. Вивчити нову пісеньку, знайти всі заховані літери, цифри і предмети на картинці – теж цікаві заняття. У різних іграх Дружба це чудо вам знадобляться уважність, хороша пам'ять, уміння мислити логічно. Художні здібності можна розвинути в розмальовках або одевалка, в яких наші маленькі подружки поні приміряють нові вбрання.

Поні з крилами – пегаси, поні з чарівним рогом – єдинороги та інші конячки можуть перетворюватися в людей. І ось вже нові героїні гри дівчата Эквестрии будуть веселитися разом з вами, вирушаючи на прогулянку або влаштовуючи вечірку. Їм теж може знадобитися допомога гравців, щоб підібрати відповідний наряд, зробити гарну зачіску, знайти рішення складної задачі. Долати різні труднощі добре разом з вірними друзями. Станьте другом для милих поні, і вони дадуть відповідь вам любов'ю, допоможуть дізнатися щось нове і розвеселять в сумну хвилину.

.
на початок