Ігри ПопПикси

Малятка ПопПикси, які проживають у чарівному місті Пиксивиле, вже давно довели всім, що, хоча і малі росточком, вони так само, як і інші феї зачарованою країни здатні до чародейству. Їх магічні сили укладені в чудових сферах, які можна знайти тільки на чарівному Дереві життя. І щоб отримати таку сферу, маленьким пікс доводиться проявляти сміливість, силу духу, допомагати один одному в складних ситуаціях. Опинитися в чарівній країні надзвичайно просто. Варто лише захотіти зустрітися з милими ПопПикси в іграх, в яких вони грають головні ролі. Будь-яка з них стане вам гарною подружкою, з якою ви зможете пройти безліч випробувань, що випадають на частку Черрі, Локетт, Чатты або іншої маленької феї.

Хороша зорова пам'ять допоможе гравцям впоратися з непростими завданнями щодо пошуків однакових картинок. Щоб знайти всі заховані літери, цифри або предмети вам знадобиться вся ваша увага. Відмінна реакція в іграх ПопПикси допоможе подолати непрості, дуже заплутані лісові стежки, які ведуть до мети.

Тонкий художній смак стане в нагоді в розмальовках і одевалка. Підібрати гарне вбрання маляткам, поміняти колір зачіски, запропонувати їм вишуканий макіяж і, звичайно ж, блискучі прозорі крильця можна з великої кількості різних варіантів. Такі ігри для дівчаток ніколи не набриднуть істинним прихильницям краси і витонченості.

Тим, хто любить збирати пазли, теж не дадуть нудьгувати винахідливі чарівниці ПопПикси. Картинки різних розмірів і форм пропонується не тільки зібрати точно за зразком, але і постаратися вкластися в той невеликий час, що відведено на проходження кожного етапу. А складність кожного наступного рівня зростає, вимагаючи від гравців не тільки охайності, але і швидкості мислення.

.
на початок