Ігри Поу

Кумедний інопланетний гість Поу, зовнішнім виглядом дуже схожий на картоплину, відомий багатьом любителям ігор. «Оселившись» для початку в телефонах і планшетах любителів пограти у вільну хвилинку, цей симпатичний герой перебрався і на екрани комп'ютерів. І всім, кому подобається піклуватися про кого-то, з задоволенням прийняли його в свою ігрову сім'ю. Уявіть, яке це, бути зовсім одному на чужій планеті? Поу потрібна постійна допомога гравців. Нагодувати, причесати, викупати, вкласти спати, полікувати і розважити. Ось скільки справ вам належить зробити, щоб герой ігор Поу відчував себе добре на нашій планеті.

Навчити прибульця забиратися в своєму будиночку, прати білизну, доглядати за садом – теж непросте завдання. Але, одного разу взявши своєрідне шефство над цим персонажем з дуже симпатичними оченятами, ви не залишите його без своєї опіки. Різні пригоди чекають вас, і Поу, коли він виходить з дому. Подолати всі перешкоди необхідно без втрат.

Звикнувши до земного життя, Поу вже не проти приміряти модні наряди, щоб піти на прогулянку з дамою серця. Він навіть вирішується на те, щоб зовсім змінити свій колір. І в цьому ви теж зможете допомогти своєму новому другові радами. Можна влаштувати для прибульця справжнє свято. Ніхто не знає, коли у Поу день народження. Але, чому б не справити його саме сьогодні? Приготувати смачне частування, запросити гостей і влаштувати спільні ігри – це так весело!

Добрий герой ігор Поу з вдячністю прийме всі ваші турботи і уваги. Час, проведений у його компанії, допоможе кожному гравцеві зрозуміти, як важливі увагу і доброта по відношенню до всіх, хто оточує нас у житті. Навіть, якщо це такий незвичайний персонаж, як Поу.

.
на початок