Ігри Прання

Дівчатка, як майбутні господині неодмінно повинні знати, що домашня робота – це досить нелегка праця. Навіть, якщо вам здається, що мама і бабуся легко справляються з різними домашніми справами (пранням, прибиранням, готуванням), варто спробувати самим зайнятися чим-небудь корисним. І тоді стане ясно, що в кожній справі існує багато різних тонкощів, вимагають знань і навичок. Можна, звичайно, запитати у старших про все, що цікавить. Однак якщо всі дорослі зайняті, а так хочеться навчитися все робити самій, можна вибрати одну з тих ігор про пранні, що ми зібрали в цьому розділі.

Наприклад, як випрати білизну? Навіть, якщо у вас вдома є відмінна автоматична пральна машина, можна класти в неї все підряд – і біле і кольорове білизна? А як бути, наприклад, з шовковими і вовняними речами? Чи можна прати разом? Скільки насипати порошку і відбілювача в спеціальне відділення? І який режим прання вибрати? Ось скільки досить непростих питань!

Уважно прочитайте завдання, розглянете, що пропонується випрати, розкладіть речі за кольором і типом тканини. Відміряйте стільки порошку, скільки написано в інструкції і включайте віртуальну пральну машинку. У грі Прання процес йде швидко. Чиста білизна треба дістати з машини і розвісити для просушування. Ось ви вже маєте уявлення про те, як перуть білизну!

Уявіть собі ситуацію, коли людям, дуже зайнятим на роботі, колись самим попрати свої речі. Не можна ж залишати їх без допомоги! Віртуальні пральні ігри для дівчаток будуть непоганий тренуванням в обслуговуванні клієнтів. Кожен, хто буде звертатися до вас за допомогою, повинен бути впевнений, що його замовлення буде виконано точно в строк, і його білизна не постраждає від неправильної прання.

.
на початок