Ігри Принцеса Джульєтта

Всі дівчатка мріють стати казковими принцесами, танцювати на балах, носити красиві плаття, жити в палаці. І ось звичайнісінька дівчинка Джульєтта одного разу стала справжньою принцесою! Не вірите? Але це так! Чарівна книга перенесла дівчинку в казкову країну, де у великому старовинному замку вона і знайшла чарівну корону, яка зробила її найкрасивішою і самої справжньою Принцесою. І тепер героїня Принцеса ігор Джульєтта повинна виконувати всі обов'язки юної принцеси, яка готується до балу.

Допоможіть Джульєтті перевірити, чи все в порядку у всіх залах, всі речі лежать на своїх місцях, немає сміття. Як ви зможете переконатися, почавши гру з Принцесою Джульєттою у головній ролі, не все так добре, як хотілося б. Три маленьких пустотливих кошеня не тільки розкидали всі речі по кімнаті, але і самі розбіглися в різні сторони. Треба неодмінно постаратися зловити їх, щоб вони не накоїли нових бід! Непроста справа лову кішечок буде винагороджено додаванням балів до вашого ігрового рахунку.

Весь той безлад, що залишився після грайливих кошенят, необхідно терміново ліквідувати. Скоро зберуться на бал гості, і не можна, щоб вони помітили, що на підлозі валяються папірці, і речі стоять не на своїх місцях. Постарайтеся все швидко прибрати і розсортувати сміття. За правильне виконання дій ви знову будете отримувати бонусні бали.

І ще одну непросту роботу належить виконати Джульєті. До святкового обіду вона повинна спекти смачний королівський торт. Допоможіть і в цьому завданні милій дівчинці. Проявіть уважність і акуратність, і ваш тортик вийде найкрасивішим і неодмінно сподобається всім гостям, що приїхали на бал.

Ось такі цікаві ігри з принцесою, а також ігри з іншими сюжетами ви знайдете в цьому розділі, який присвячений Принцесі Джульєті.

.
на початок