Ігри Ральф

Довгі роки роботи «лиходієм» в одній з ігор можуть зробити справжнього лиходія з будь-якого. Ось і здоровань з гри Ральф вважається усіма побратимами по іграшковою роботі саме таким нетовариська, шкідливим і злим. І мало хто здогадується про те, що його серце наповнене добротою і співчуттям. Йому хочеться бути корисним і доброзичливим з усіма. Але більше всього Ральфу хочеться отримати приз – велику блискучу зірку, яку дають тільки «позитивною» героям, які проявили себе з найкращої сторони. Поки йому як герою «негативного», така нагорода не дістається.

Здійснити мрію велетня вдалося, лише перебравшись із свого рідного в інші ігрові автомати. Про всі пригоди, зустрічах, битви, перемоги і поразки Ральфа розповів мультфільм. Про ці та багато інших пригоди героя можна дізнатися і в самих різних іграх, зібраних у нас на сайті gog.com.ua.

Різноманітні завдання, які велетня не під силу вирішити самому, зажадають від гравців уважності, посидючості, точного окоміру і швидкої реакції. Щоб заслужити призові зірки і подарувати їх щасливому Ральфу, вам доведеться не тільки знаходити загублені предмети, проходити лабіринти, запам'ятовувати швидко мінливі слова і символи, відповідати на каверзні питання, але й проявити творчі здібності. Наприклад, пазли, які розсипалися на безліч маленьких частин, треба зібрати точно по картинці-зразком.

Підбір абсолютно нових костюмів для велетня-руйнівника або для його невгамовної подружки принцеси Ванилопы – це лише перепочинок перед запаморочливими гонками по карамельним трасах і підйомах на високі солодкі дерева за такими бажаними зірками. Порятунок чергового будинку від руйнування силачем Ральфом і збереження власного життя – теж захоплююче і непроста справа.

.
на початок