Ігри Рататуй

Мрія маленького щурика Ремі стати справжнім шеф-кухарем здійснилася. Ті, хто дивився мульт-історію про цього талановитого малюка, пам'ятають, що смачний рататуй, приготований їм для вимогливого інспектора, допоміг ресторану його друга Альфредо повернути колишню славу. Звичайно, на шляху до успіху Ремі і молодій людині довелося пройти безліч випробувань, щоб домогтися визнання наймайстерніших кулінарів. Але дружба і віра в допомогу одного допомогли їм впоратися з усіма труднощами. Тепер Ремі, Альфредо і інші персонажі цієї захоплюючої історії запрошують всіх на свій віртуальний ресторан в іграх Рататуй, щоб кожен зміг насолодитися цікавими іграми з їх участю.

Допоможіть маленькому крысенку впоратися з різними продуктами, які є на кухні. Постарайтеся показати всю свою спритність і не упустити на підлогу жодного шматочка сиру, жодної помідори. Від вашої спритності і уважності буде залежати результат цього незвичайного випробування.

Приготувати смачний обід за бажанням клієнтів ресторану можна в іншій грі. Тут вам теж згодиться уважність і гарна пам'ять. іграх Готуємо їжу необхідно точно і швидко виконувати всі замовлення, щоб всі гості залишилися задоволені і змогли порадити ваш ресторанчик своїм знайомим. Від цього буде залежати процвітання такого непростого бізнесу, як обслуговування їдців, що люблять хорошу їжу.

В інших іграх Рататуй, запропонованих Ремі, кожен бажаючий зможе зайнятися пошуками на швидкість захованих предметів, збір золотих зірочок і навіть незвичайними танцями. Весело і цікаво проходять дні на кухні ресторану. Будь-якому гравцеві, і дитині, і дорослому, тут теж буде неймовірно цікаво і зовсім не нудно.

.
на початок