Ігри рибалка

Посидіти в тиші з вудкою на березі неквапливої рівнинної річки або закинути спінінг в бурхливі води гірської річки, послухати плескіт хвиль невеликого озера або величезного океану, провести короткий зимовий день над лункою, пробуреної в льоду, – все це самі прекрасні хвилини відпочинок для любителів риболовлі. Здавна людина навчилася самим різним видам цього захоплюючого і корисного заняття. Перші рибалки, які придумали і самі вудки, і різні насадки та наживки, приманивающие мешканців підводного світу, нарівні з мисливцями постачали свої сім'ї поживним і смачним провіантом.

З тих пір, коли від улову багато в чому могла залежати життя, риболовля перетворилася, скоріше, засіб для відпочинку. Міські жителі нечасто можуть собі дозволити таке задоволення, як спілкування з природою. Та виїзд на рибалку – ціла подія. До нього готуються, підбираючи снасті, прикуповуючи наживку, перевіряючи, чи ціла надувний човен, пылившаяся в коморі всю зиму. І тим рибалкам, кому тільки належить познайомитися з самим процесом рибної ловлі, і тим, хто досконально знає, на яку рибу які снасті повинні бути під рукою, в період «міжсезоння» скоротати час в години дозвілля допоможуть цікаві ігри про риболовлю.

Юним віртуальним рибалкам припадуть до душі гри простіше, в яких вони зможуть порибалити в компанії з улюбленими персонажами казок і мультиків. Ті ж, хто відчуває себе асом риболовлі, виберуть більш азартні ігри – спортивні змагання з ловлі найрізноманітніших риб в самих непередбачуваних умовах і природних ландшафтах, пропонованих грою. Грати в ігри на двох в компанії друга чи одному – вибирати вам. Головне в наших іграх – проявити терпіння, спритність і уважність.

.
на початок