Ігри Ріо

Незвичайно яскравий мультфільм «Ріо» з захоплюючим сюжетом, прекрасною музикою і вельми симпатичними героями подобається і маленьким, і дорослим глядачам. Вболівання за долю головних персонажів – голубого папуги Голубчика і його подружки Перлинки – змушує глядачів, затамувавши подих, стежити за усіма поворотами сюжету. Чудовий карнавал в Ріо-де-Жанейро, дивовижна за красою природа є відмінним фоном всіх пригод рідкісних птахів і їх друзів. Численні шанувальники мультика готові знов і знов згадувати сподобалися епізоди, ділитися враженнями з друзями. І, звичайно ж, їм буде дуже цікаво самим взяти участь в самих різних іграх Ріо, створених на його основі.

Непроста доля папуг дозволила творцям ігор Ріо запропонувати вашій увазі не тільки ігри, повторюють оригінальну історію, але і придумати різні варіанти розвитку сюжету. Це робить їх ще більш захоплюючими. Кожному захочеться дізнатися, чим же закінчиться чергове непросту подорож закоханої пернатої пари або їх приятелів. Ви зможете допомогти нашим героям подолати всі перепони на шляху до щастя. Захоплюючі погоні, головоломки, змушують перебрати не один варіант рішень, щоб знайти єдино правильне, завдання для справжніх художників або стилістів допоможуть скоротати час разом з друзями.

Кокетлива, але досить примхлива Перлинка та її шанувальник – інтелігентний і дуже вихований Голубчику з задоволенням приймуть вашу допомогу у виборі самого красивого вбрання для майбутнього карнавалу в іграх одевалка. З вашою допомогою птахи зможуть стати абсолютно невпізнавані! А це і вітається на такому яскравому святі, який щорічно проводиться на вулицях Ріо.

.
на початок