Ігри Роги і Копита

На звичайній фермі біля самого звичайного господаря живуть зовсім незвичайні тварини. І ви, напевно, з ними знайомі. Це молодий бик Отіс і його весела компанія – свиня, півень, тхір і мишка. Втім, і інші мешканці скотного двору не проти приєднатися до будь-якого навіженству і будь витівки, яку затівають ці приятелі. А побешкетувати вони дуже люблять! Особливо, коли їх добрий господар іде по справах у місто. Про всі витівки і пригоди розповів відомий веселий мультсеріал. Але жителям ферми вже не сидиться на екранах телевізорів. Вони дружно «переселилися» у комп'ютерні ігри Роги і Копита і запрошують всіх бажаючих пограти разом з ними.

Незвичайно спортивні тварини постійно влаштовують змагання. Будь-який вид спорту для них – улюблений. Вони легко грають у футбол і хокей, у гольф і теніс, обожнюють кататися на лижах, велосипедах і сноубордах. І ніхто не зможе їх переконати, що корови і кури не здатні перемагати в таких змаганнях. Ви з легкістю переконайтеся в тому, що Отісу і його приятелям підвладні будь-які види спорту, коли приймете участь в одному із змагань.

Крім спорту друзі дуже люблять музику. Вони готові влаштовувати веселі вечірки кожен день. Головне, щоб не заважала цікава сусідка, і не нападали на ферму злі койоти. Втім, битви з койотами іноді відбуваються. І від вас великою мірою буде залежати результат чергової битви. Допоможіть домашнім тваринам відстояти ферму! А після перемоги можна трохи відпочити і зайнятися розфарбовування картинок, складанням пазлів різної складності або пошуком загублених предметів. Жодної вільної хвилиночки не залишиться для смутку і нудьги з веселою командою Роги і Копита!

.
на початок