Ігри Русалки

Побувати в дивовижному підводному світі, зустрітися і подружитися з цими русалочками можна або у фантазіях, чи уві сні, чи в наших іграх про русалок. Найяскравіші, музичні, добрі ігри з цими дивовижними створіннями ми зібрали для всіх, хто любить не тільки грати, але і дізнаватися щось нове та цікаве. Підводні принцеси з риб'ячими хвостами – веселі і пустотливі. Їм невідома нудьга. Кожен день в їх підводному королівстві відбувається так багато захоплюючих подій, що, деколи, вони забувають про час, змагаючись у швидкості і уважності, проявляючи чудеса в підборі красивих нарядів і чудових зачісок. І у всіх цих забавах ви теж зможете взяти участь.

Запропонуйте русалочкам свої послуги у виборі вбрання для веселого морського свята, прикрасьте їх найкрасивішими намистом, браслетами, діадемами, квітами. Підберіть модну зачіску і оновіть колір волосся. Нехай ваші нові подружки будуть найкрасивішими на балу у підводного царя. Також, звичайно ж, не обійтися без ваших порад по прикрасі палацу до свята і підготовці смачних незвичайних казкових страв для гостей.

А після свята можна відправитися на захоплюючу підводну прогулянку і пошукати разом з однією з русалочек приховані перлини, які висипалися з розкритих скринь кораблів, що потонули, багато років тому. Чим уважніше і швидше ви будете виконувати завдання гри з русалкою, тим більше скарбів вам вдасться зібрати.

В підводному світі живуть не тільки русалки. Численні зграйки красивих рибок, морські зірки, краби веселяться разом з принцесами-русалочками. Вони теж стануть вашими друзями, варто лише розфарбувати картинку або зібрати пазл з дивовижним морським краєвидом.

.
на початок