Ігри Русалочка Аріель

Незвичайний казковий підводний світ – будинок прекрасної принцеси Аріель. Ця русалочка – дочка грозного морського царя Тритона. Разом зі своїми сестрами та друзями Аріель невпинно досліджує морське дно, уламки затонулих кораблів, щоб в черговий раз подивуватися різним речам, які ховаються в їх трюмах. Для чого людям, які живуть на суші, стільки незрозумілих, але досить забавних штучок? Цікава русалонька не завжди може придумати для них пояснення, але завжди з цікавістю збирає все саме незвичайне. Пориньте у дивовижний підводний світ ігор з русалочка Аріель і ви, щоб разом з нею відшукати все, що їй буде цікаво, і чим принцеса зможе поповнити свою велику колекцію знахідок.

Проте підводні гри не обмежуються тільки пошуками. Незвичайні змагання, в яких беруть участь, здається, всі мешканці царства Тритона, на чолі з ним самим, захоплять будь-якого гравця. Хто добереться до фінішу першим в цей раз? Хто обжене всіх в естафеті, і кому вдасться зібрати всі трофеї? Станьте одним із героїв нинішніх перегонів! А нагородою переможцю може стати чудова картина, зібрана вами з розрізнених шматочків або ж розфарбована найяскравішими фарбами.

Як всі дівчата на світі, русалочки теж люблять веселі свята. І до будь-якого з таких урочистостей необхідно добре підготуватися. Ось і Аріель не повинна хвилюватися про вибір красивого сукні в морських тонах і відповідних прикрас. Вона сподівається на вашу допомогу. Стати особистим стилістом підводного красуні – велика честь для будь-якої дівчинки. Саме в таких іграх з русалочка Аріель можна розвинути смак, вміння підбирати підходящі за кольором і формою одяг та аксесуари. І такі навички можуть будь-який з вас стати в нагоді і в житті.

.
на початок