Ігри Рыбология

Життя акваріумних рибок не так нудна і одноманітна, як здається людям. Чудове підтвердження – пригоди і забави декількох дивних, але симпатичних рибок, які є не тільки героями серіалу «Рыбология», але і головними персонажами онлайн ігор Рыбология. Оскар і його брат Майло, а також їх симпатична подружка Бі і інші мешканці підводного мірка, із задоволенням пограють з вами в будь-який зручний час. У них в запасі безліч самих різних цікавих забав для гравців різного віку.

Відомий пустун і забіяка Майло постійно придумує щось новеньке. Він дуже любить влаштовувати всілякі підступи своєму повільна і розважливого братикові Оскару. Але не завжди його забави закінчуються благополучно. І, щоб рибки не потрапили в чергову халепу, їм знадобиться ваша допомога. Щоб знайти всі втрачені предмети, вийти з лабіринту, подолати всі перешкоди, вам знадобиться уважність, точний розрахунок, кмітливість, швидкість реакції. Від ваших дій залежатиме іноді і життя маленьких мешканців акваріума. Допоможіть малюкам вибратися з страшні для них повітряних бульбашок, які заповнили майже весь обсяг їхнього будинку. Всім відомо, що повітря шкідливий для рибок. Вони можуть жити тільки у воді. І вам необхідно якомога швидше знищити всі повітряні бульбашки і звільнити з полону ваших нових приятелів.

Самі різні ігри з героями «Рыбологии» будуть гарним приводом відволіктися від повсякденної суєти і трішечки відпочити. Дівчатка-рибки з задоволенням приймуть вас в свою гру. Золота рибка Бі та її подружка Памела мріють стати ведучими телешоу. Допоможіть їм влаштувати таке шоу, підберіть красиві наряди, зробіть нові зачіски, вивчіть нові пісні та танці. І щасливі рибки будуть вам вдячні.

.
на початок