Ігри Сабвей Серф

Юний Джейк намагається перетворити стіни підземних станцій метро. Створюючи барвисті багатобарвні графіті, він прагне порадувати і пасажирів, і персонал відмінно намальованими картинами. Але дорослі чомусь оцінюють такі спроби юного художника зовсім не так, як вони того заслуговують. Їм не подобається, що хлопець «псує» похмурі сірі поверхні своїми фантазіями. У них таке правило – не можна робити те, що не дозволено. Значить, Джейку загрожує, як мінімум, привід в поліцію і штраф. Але це лише в тому випадку, якщо правоохоронцям, їх собакам і злого начальника станції вдасться зловити бистроногій хлопчика. Але наздогнати юний талант – справа непроста. Особливо, якщо ви теж візьмете участь у гонитві на стороні Джейка в іграх Сабвей Серф.

Не дайте нікому зловити його, постарайтеся подолати всі перепони, які неймовірним чином з'являються на його шляху. Дроти, шлагбауми, стіни, високі паркани – усе це заважає швидко бігти. Треба бути уважним, щоб не зірватися з даху вагона або не врізатися в цегляну кладку. Все прискорюється темп бігу зажадає від вас проявити чудеса спритності і блискавичної реакції. Нагородою ж за вдале проходження чергового рівня гри Angry Birds будуть золоті монетки, на які Джейк зможе придбати для себе нові пристосування, з допомогою яких його біг стане ще стрімкіше. Тоді вже точно ніякому поліцейському його не наздогнати!

Метро самих різних міст світу чекають вас і Джейка. Усі столиці світу, в яких є підземка, вже знайомі юному художнику-серферу. Приєднуйтесь до нього, щоб випробувати свої сили. Крім стрімких погонь вас чекають не менш захоплюючі ігри, вимагають здатності вирішувати непрості задачки на логіку. Але, звичайно ж, з кожної з них ви теж впораєтеся блискуче!

.
на початок