Ігри Шарлотта Суничка

У казковій чарівній ягідної країні все готове для зустрічі з друзями. Шарлотта Суничка і її численні подружки-ягідки завжди раді гостям. Вони чудово уміють готувати смачні страви із зібраних в саду фруктів. Їх торти і тістечка відрізняються вишуканим смаком і неймовірно красиві. Хочете теж навчитися пекти такі солодощі? Приєднуйтесь до Шарлотті, Черничке, Малинці і їх подружкам в іграх Гри Шарлотта Суничка, і ви дізнаєтесь багато цікавого і корисного. І не тільки в кулінарії.

Симпатичні героїні відомого мультсеріалу готові пограти з дівчатками будь-якого віку. Ці казкові подружки відрізняються добрим характером, запалом. Вони знають, що в будь-який час можуть сподіватися на своїх друзів, і, що б не трапилося в їх чарівній країні, все і завжди закінчиться благополучно! Приєднуйтесь до віртуальних ягодкам у всіх їх пригоди. Проявіть свої таланти та допомогти їм вирішити найскладніші задачі, зібрати урожай, знайти однакові картинки, придумати розвага для всіх дівчаток-ягідок.

Самі різні жанри ігор Шарлотта Суничка з милими дівчатами з солодкого містечка допоможуть вам чудово провести вечір. Влаштувати веселе свято, прикрасити будинок до приходу гостей, відвідати модний магазин і підібрати для кожної дівчинки ошатне плаття – заняття, які вам неодмінно сподобаються. Можна заглянути в салон краси, щоб створити неповторні образи ваших нових подружок або ж просто погуляти по казковому містечку. Покататися на велосипеді або відправитися на пляж, розфарбувати картинку, скласти з шматочків пазли, на яких знову-таки головними героїнями будуть Шарлотта і інші дівчатка, – ось, скільки цікавого ми приготували для вас!

.
на початок