Ігри Шериф Келлі

Мила відважна кішечка Келлі – шериф містечка, розташованого десь на Дикому Заході. Ця почесна роль була довірена їй жителями, які впевнені в тому, що саме вона зможе стати справжньою захисницею інтересів городян. Стежити за порядком, попереджувати та розслідувати порушення закону, допомагати нужденним, захищати всіх від різних бід – ось яка непроста робота у шерифа! Але маленька героїня гри Шериф Келлі блискуче справляється з усіма труднощами. Її вірні помічники завжди поруч. Кактус Тобі, а також дятел Дзьобик готові підтримати кішечку в будь-яку хвилину. Вони горді тим, що служать разом з таким досвідченим і авторитетним шерифом.

Проте іноді навіть допомоги вірних друзів буває недостатньо. Щоб подолати деякі перешкоди, особливо виконати складне завдання, потрібна і ваша допомога. Гравці-початківці гравці зі стажем із задоволенням візьмуть участь в самих різних пригоди відважної Келлі. В обов'язки шерифа входить, наприклад, стежити за станом доріг, що ведуть до міста. Уявіть, що зловмисники зруйнували залізничні колії, і тепер просто необхідно їх відновити, щоб вантажні та пасажирські поїзди могли безперешкодно продовжувати рух. З вашою допомогою шериф Келлі обов'язково впорається з цим непростим завданням.

Не менш важка справа належить вам і шерифу Келлі в грі з розшуку заблукали корів. Ціле стадо треба повернути на ферму, намагаючись укластися в певний грою час. Ні одна корівка не повинна загубитися! Це завдання і ще багато інших доручень кішечка і її друзі обов'язково виконають, якщо ви їм допоможете. Проявивши уважність, спритність, швидкість можна зробити багато добрих справ для цілого міста. А у хвилини відпочинку розфарбуйте картинку або зберіть нескладний пазл.

.
на початок