Ігри Щаслива мавпочка

Хто, скажіть, може бути ще так сильно схожий на людей, як не мавпи? Вони так само як люди живуть сім'ями, також живляться найрізноманітнішою їжею, так само добре вміють думати і пристосовуватися до навколишнього оточення. Але в дечому їх здатності навіть краще, ніж у людей. Вони сильні, дуже спритні, відмінно стрибають і бігають, можуть жити просто в джунглях і чудово лазити по деревах. Але сьогодні давайте не будемо сперечатися, хто вправніше і швидше, сьогодні давайте просто будемо грати з веселою Щасливою мавпочкою!

Нашої героїні набридло весь час виступати на цирковій арені, і вона запрошує вас розважитися в джунглі! Ви готові взяти участь в гонках по ліанах? А позмагатися у метанні кокосів? А збирати банани і всякі інші екзотичні фрукти ви вмієте? Ось тут-то ми і перевіримо у кого більше здібностей у людини чи у маленької мавпочки.

Для того щоб довести, що ви теж чогось варті, вам доведеться чимало потрудитися. Вас очікує участь у цьому марафоні, ви неодмінно повинні взяти участь в погромі, вирішити цілий ряд завдань по науковій фантастиці і просто грати! Грати з повітряними кульками, цукерками та драконами, брати участь у кумедні пригоди і підготовки до Різдва. А ще ви будете няньчити дитинчат, вчитися тримати баланс і грати з йо-йо. Подружіться з цими веселими істотами – мавпочками, і вам більше ніколи не доведеться нудьгувати. Вони навчать вас безлічі цікавих і захоплюючих занять, а також запросять взяти участь у витончених витівки, на які здатні лише щасливі мавпочки.

.
на початок